info

Porwijmy się z grubsza na 'back in the days” przez chwilę. Jeżeli słowo kluczowe 'hip-hop', potrafi wywołać skojarzenia wyłącznie z kangurem bądź hipopotamem, powinieneś spędzić Dzień Dziecka gdzieś w jakimś prowizorycznym zoo lub lunaparku. Z rodzicami. Hip-hop jest bowiem kulturą – wracając już do teraźniejszości – zrzeszającą miliony pasjonatów na całym świecie (niestety jeszcze nic nie wiadomo o istotach pozaziemskich, lecz kibicujmy naukowcom zamiast Orłom na Euro '12). Dla świadomych tegoż stanu rzeczy – większych dzieci bądź spopularyzowanych dzięki Moleście 'dzieciaków' – miasto o 110-letniej tradycji przygotowało osobne święto, obchodząc również swoje. We własnym jakże ulubionym Parku Sieleckim. Ze specjalnymi gośćmi, którzy myślą, że z precyzją Wołodyjowskiego zawojują sceną, gumolitem i murami. Pozwólmy im tak myśleć, zostawiając swą obecność licznie i tłumnie. Obecność zobrazowaną przez energię i zabawę. Ot taki prezent, spoko?


KTO?
* Bas Tajpan,
* Cok, Furman, Kaees, Modest, DJ Roka

GDZIE?
* Scena w Parku Sieleckim przy Skate Parku

KIEDY?
* 1 czerwca 2012 (Dzień Dziecka, Dzień Sportu)

JAK?
* W rytmie kultury hip-hop!


>>> AFTERPARTY w klubie studenckim 'GDZIEKOLWIEK' przy ulicy Suchej 7c w Sosnowcu! Gramofony: Dr. Love, DJ Fim, DJ Funky, DJ Roka <<< Zatańczą: Fresh Flava, PKB Crew. Prowadzenie: eMŁDe a.k.a DMC.


SZCZEGÓŁY i DETALE
17:00
* Rozpoczęcie malowania graffiti i zapisy do zawodów deskorolkowych i bmx, do pojedynku DJ's,

17:30
* Prezentacja DJ's,

18:00
* Pokaz: hip-hop dance,

18:30
*Pojedynek DJ's,

19:00
* Pokaz: bboying (breakdance),

19:30
* Koncert: Cok, Furman, Kaees, Modest, DJ Roka

20:30
* Koncert: Bas Tajpan

22:00
* AFTERPARTY


Tak więc? Wybrałeś już? Hey, czy 'Hey Ya' (o ile DJ się zgodzi)?


UWAGA!
Pragniemy poinformować, że występujący tego dnia artyści w żaden sposób nie reprezentują władz miasta i nie są powiązani z jakąkolwiek partią polityczną, ani jej poglądami. Pomimo wystąpienia na imprezie – organizowanej i ufundowanej przez włodarzy miasta Sosnowiec – reprezentują tylko i wyłącznie swoją twórczość i głoszone przezeń poglądy. Uważają jednak, że miasto zaniedba etap promocji wydarzenia lub nie wykaże się dostateczną pomysłowością, więc postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Powodzenie takiej inicjatywy zależy również od nas, dlatego każdą chętną do pomocy osobę, prosimy o udostępnianie i przekazywanie pocztą pantoflową niuansów dotyczących imprezy. Podejmijmy się wspólnie tej szczytnej inicjatywy!


PATRONATY
* Gdzie Jest Hip Hop? - http://www.gdziejesthiphop.blogspot.com/
* Monting - https://www.facebook.com/montinghh
* Sosnowiec.Info.Pl - http://www.sosnowiec.info.pl/


PARTNERZY
* 16M - http://www.16m.pl/
* Bardzo Znane Imprezy - https://www.facebook.com/BardzoZnaneImprezy
* Fresh Flava
* Made by Mind - http://made-by-mind.blogspot.com/


PONADTO
Bas Tajpan – http://bastajpan.eu/
Cok – http://tojestcok.wordpress.com/
Modest – http://mod3st.blogspot.com/